Hoşgeldiniz Bugün 08 02 2020
#

Su Kaçağı

En çok Karşılaşılan hane tamiratlarının en önemlisi olan su kaçakları, başımızı derde sokabilir ve derde soktuğu zamanda ne yapacağımızı bilemez çaresiz duruma gelebiliriz. su kaçağı olan yerlerde yaş zemin ve zaman içinde de su damlaları nufus eder ve hatta üstümüze bile damlayacak durumlara gelebilirler. Pisuvar pis su tahliye borularınıdan oluşan su kaçağı daha büyük problemlere neden olur  çünkü bulundukları yerde kirliliğe ve pis kokuya sebep olur. Ayrıca sağlık açısındanda son derece tehlikeli bir durumdur çünkü  vucuda zararlık bakteriler hızla çoğalır ve hastalıklara davetiye verir.

Su Kaçağı herneden olursa olsun sorun olmaya devam eden bir istanbul-su-kacagi unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Acil olarak bir çare bulunmaz ise,  durum daha karışık, problemli ve büyüyerek işin içinden çıkılmaz bir hale dönüşür ve bir de boya ve batana hatta duvar tadilaty sıva yapma problemi açılır.

Su kaçağının  olduğunu hisseder hissetmez hemen bildiğimiz  işini iyi yaptığına inandığınız bir tesisat firmasını aramalı ve onlardan yardım almalısınız. Su kaçağı bulma, eskisi gibi zor bir durum değildir.  Çok kolay bir iş olmaya başlamıştır,  şöyleki yeni tesisat firmaları, kaçağı bulmak için teknolojiden yararlanmakta ve noktasal olarak kaçak yerini hemen tespit edebilmektedirler. Evlerin hiçbir yerinde kırılma ve yıkım yaşanmamakta ve tamirat işleri en kısa zamanda çözülmektedir.tıkayarak kapatmakta ve böylece soruna kökten çare getirilmektedir.
kocaeli-su-kacagi

Gebze Su Kaçağı tesbiti

Gebze Su Kaçağı tesbiti


Benzer Yazılar
5 Ekim 2015

Gebze

5 Ekim 2015

Başiskele

5 Ekim 2015

Derince

5 Ekim 2015

Gölcük

5 Ekim 2015

Karamürsel

5 Ekim 2015

Dil Ovası

5 Ekim 2015

Kartepe

5 Ekim 2015

Kocaeli

5 Ekim 2015

İzmit

5 Ekim 2015

Körfez

DAHA FAZLA
Yorum Yap