Hoşgeldiniz Bugün 09 25 2020
#

Kocaeli Su Kaçağı

Su kaçakları eski binalarda olduğu gibi yeni binalarda da gerek tesisat hatalarından gerek malzemenin üretim hatalarından oluşan kısmi sorunlar doğrultusunda oluşmaktadır. Kocaeli de yapı olarak eski binalara da sahiptir.

Eski usulde su kaçağını gidermekte mümkündür. Fakat uzun ve uğraştırıcı bir işlemdir. Günümüzde modern cihazlarla su kaçağını tespit etmek artık çok kalaydır. Bu modern cihazlar Kocaeli ilimizde de bulunmaktadır. Su sızıntıları her alanda çıkabilir ve farklılıklar ile gelebilen bir durumdur. Su kaçakları evinizde, işyerinizin zemininde bulunan su tesisatınızda oluşan sorundur. Bu sorunun olumsuz etkilerinden biri de binanıza yapmış olduğu rutubettir. Duvarlarınızda nem ve rutubet bir müddet sonra küflenmeye yol açar. Evdeki rutubet insan sağlığına da zararlıdır. Uzmanlara göre deprem anında binanın yıkılması rutubetin olduğu yerden başlamaktadır.

Gelişen teknoloji ile su kaçağının çözümünde kullanılan su kaçağı cihazları ile su sızan bölgede müdahale yapılmaktadır. Bu hem maliyeti azaltır hem de kırmadan binanıza zarar vermeden pratik olarak çözmektedir. Sağlığınızı düşünüyorsanız ve yüksek su faturaları da sizi düşündürüyorsa su kaçağınızın onarımını sağlamalısınız. Kocaeli’nde de artık bu sistemler yer almaktadır.


Benzer Yazılar
5 Ekim 2015

Gebze

5 Ekim 2015

Başiskele

5 Ekim 2015

Gölcük

5 Ekim 2015

Karamürsel

5 Ekim 2015

Dil Ovası

5 Ekim 2015

Kartepe

5 Ekim 2015

Kocaeli

5 Ekim 2015

İzmit

5 Ekim 2015

Körfez

5 Ekim 2015

Tavşancıl

DAHA FAZLA
Yorum Yap