Hoşgeldiniz Bugün 09 25 2020
#

KIRMDAN SU KAÇAĞI TESPİTİ 99-TL

Su Kaçağı

Su kaçağı dediğimizde ilk aklımıza gelen damlayan su, kötü kokular ve çirkin bir görüntüdür. Rahatsızlık veren bu sorunları güvelikle çözebilmeniz gerekmektedir. Gebze Su Kaçağı, İzmit Su Kaçağı, Körfez Su Kaçağı,  Gölcük Su Kaçağı, Kandıra Su Kaçağı, Karamürsel Su Kaçağı, Kartepe Su Kaçağı, Tavşancıl da Evinizin, işyerinizin tüm parke, fayans, duvar kırıkları gibi oluşan çirkin görüntüleri önlemek adına, kesinlikle kırmadan su kaçağı tespiti yöntemine başvurulmalıdır. Vaktinizi daha kısa sürede değerlendirmek istiyorsanız ve işinizi uzman ellerle çözmek istiyorsanız siz arkanıza yaslanın yeter. Tarihe gömülen kırıp dökme işlemiyle su kaçağı arama işlemleri artık geride kaldı.

Temiz su veya pis su tesisatında oluşabilecek kaçak küçük dahi olsa delik yada çatlak gibi sorunları akustik denen kırmadan su kaçağı tespiti dinleme cihazları ile gerçekleştiren uzman ekiplerce artık kırmadan dökmeden tesisat yapmak mümkün. Kaçağın olduğu yerde suyun sesi farklı gelir, ancak bunu insan kulağının duyması mümkün değildir.

Akustik cihaz sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti sistemiyle kolaylıkla su kaçağı bulunmaktadır. Son derece gelişmiş bu cihaz sadece profesyonel ekiplerce kullanılmaktadır. Müşteri odaklı çalışan bu uzman firmalar, müşteri memnuniyeti için gelip tespitte bulunur ve işlem öncesi rapor

 

 


Benzer Yazılar
5 Ekim 2015

Gebze

5 Ekim 2015

Başiskele

5 Ekim 2015

Gölcük

5 Ekim 2015

Karamürsel

5 Ekim 2015

Dil Ovası

5 Ekim 2015

Kartepe

5 Ekim 2015

Kocaeli

5 Ekim 2015

İzmit

5 Ekim 2015

Körfez

5 Ekim 2015

Tavşancıl

DAHA FAZLA
Yorum Yap