Hoşgeldiniz Bugün 07 09 2020
#

İzmit Su kaçağı

İZMİT SU KAÇAĞI ARAMA CİHAZLARI

Evlerde, işyerlerinde kısacası her su hattı bulunan yerde su kaçağı oluşma ihtimali yüksektir. Yeni ya da eski su tesisatı olsun fark etmez kaçak oluşabilir. Kaçaklar çıplak gözle bakıldığında anlaşılmaz ve uzun süre sızıntı olması kötü sonuçlar doğurabilir.

İzmit Su kaçağı arama cihazları ile artık kaçak kısa bir sürede ortaya çıkıyor ve sorun oluşan bölge tespit edilebiliyor. Bu sayede daha fazla iş ve kırım yapılmadan kaçak olan bölge direkt tespit edilip onarma işlemine geçilebiliyor. Su kaçağı arama cihazları yokken tesisattaki kaçağı bulmak için tüm tesisat boyunca bir kırım işlemi yapılırdı ve bu da yüklü bir maaliyete neden olurdu. Ayrıca zaman kaybı da oluştururdu. Şimdi su kaçağı arama cihazları ile artık sadece kaçak olan bölüm tespit ediliyor orası kırılıp onarılıyor. Su Kaçağı Arama, Kaçak Su Bulma, Noktasal Cİhazla Su Kaçağı Arama, Kırmadan Su Kaçağı Bulma  Hem zamandan, hemde maddi olarak kazanç sağlanıyor.

Kısacası artık su kaçağında evinizde kazı çalışması yapılmasına gerek kalmayacak sadece küçük bir cihazla tesisatın geçtiği yerlerde dinleme yapılarak akustik sesler ve görüntülerle kaçak tespit edilerek işlem tamamlanacak.

 


Yorum Yap