Hoşgeldiniz Bugün 06 05 2020
#

Su Kaçağı
Gezici Servis Araçlarımızla Son Sistem Cihazlaerımızla Gebze, Kocaeli, İstanbul ve ilçelerinde Su kaçağı işlerinde yıllardır hizmet ediyoruz etmeye devam ediyoruz. Firmamız  %100 müşteri memnıiyeti ile çalışmaktadır. Herşeyden önce müşteri bizim değerlerimizde önceliklidir.   Su Kaçağı Modern cihazlarımız ve bu iş için özel üretilmiş kimyasallarımızla su kaçağını hemen zahmetsizce buluyoruz.

Su Kaçağı tespiti
Budak Tesisat olarak   de  Kacak Tespiti, Tesisat Bakımı ve Onarımında uzun yıllardır hizmet etmekteyiz. Teknolojinin imkanlarını kullanarak  de son sistem cihaz ekip ve ekipmanlarımızla işinin ehli uzman kodromuzle en hızlı şekilde Su Kaçağını Buluyor kırıp dökmeden etrafı dağıtmasan size extra tadilat masrafı çıkarmadan sukaçağı tesbitini bakım ve onarımını yapıyoruz.

Su Kaçağı Bulma
Daha önceki zamanalarda Su kaçağını bulmak için kaçak olabilecek bölge hiçbir ekip ve ekipman kullanılmadan göz kararı kırılarak ana su hattına ulaşılarak kaçağın olabileceği yer tahmin edilip onarmaya çalışılıyordu. Bu durum hem gereksiz yere masraf hemde  işi uzatıyor sorunun çözümü içinde %100 çözüm olmuyordu.  Günümüzde gelişen teknoloji ile son sistem cihazlarımızla noktasal olarak sukaçağını anında  Su Kaçağı firmamız tesbit edebiliyoruz sizi gereksiz masrafa sokmuyoruz kırıp dökmüyoruz. Eğer sizinde Su Kaçağı probleminiz varsa acilçözüm istiyorsanız hemen arayınız…

su kaçağı tespiti

su kaçağı tespiti