Hoşgeldiniz Bugün 09 23 2020
#

KIRMADAN SU KAÇAĞI ARAMA 99-TL

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her iş yapmak biraz daha kolay hale gelmiştir. Tesisat işinde kolaylaşmayı sağlayan Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası, Tavşancıl, Gebze, İzmit, Körfez,  Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe kırmadan su kaçağı arama cihazları gerçekten tesisatlarda bulunan kaçakları bulmayı kolaylaştırmıştır.

Kırmadan su kaçağı arama işlemi ile tesisat boyunca cihaz dayanarak dinleme yapılır ve gelen akustik seslerden anlaşılır kaçağın nerede olduğu. Akustik seslerin insan kullağıyla duyulması imkansızdır. Makinanın bilgisayarlı ekranında oluşan ses dalgalarının oluşumundan anlaşılır kaçağın yeri. Ses dalgasında farklılaşma olduğunda tesisattan sızıntının bu bölgede olduğu anlaşılır. Kaçağı tespit ettikten sonra bölgekırılarak onarılır. Kırmadan su kaçağı arama cihazları yokken tesisat boyu kaçak bulunana kadar kırılırdı ve yüklü maliyetlere ve çok zaman kaybına neden olurdu. Bu sistem sayesinde maliyet ve zaman kaybı en aza indiriliyor; hem de evde, işyerinde çok kırma işlemi yapılmadan küçük bir kırma işlemiyle tesisat onarımı sağlanıyor.

Başiskele Su Kaçağı, Çayırova Su Kaçağı, Darıca Su Kaçağı, Derince Su Kaçağı, Dilovası Su Kaçağı,  Gebze Su Kaçağı, İzmit Su Kaçağı
Körfez Su Kaçağı,  Gölcük Su Kaçağı, Kandıra Su Kaçağı, Karamürsel Su Kaçağı, Kartepe Su Kaçağını, Tavşancıl Su Kaçağı, anlamak önceden kırma yapılarak çözülebilirken artık bu işlem küçük bir makinayla ses dalgalarının izlenmesiyle tespit edilebiliyor ve tesisat boyunca kırım yapmaktan kurtulunmuş oluyor.

 


Benzer Yazılar
5 Ekim 2015

Gebze

5 Ekim 2015

Başiskele

5 Ekim 2015

Gölcük

5 Ekim 2015

Karamürsel

5 Ekim 2015

Dil Ovası

5 Ekim 2015

Kartepe

5 Ekim 2015

Kocaeli

5 Ekim 2015

İzmit

5 Ekim 2015

Körfez

5 Ekim 2015

Tavşancıl

DAHA FAZLA
Yorum Yap