Hoşgeldiniz Bugün 09 25 2020
#

Pimaş, Logar, Kanal, Gider Açma

Firmamız İstanbulun Anadolu yakasında

Kadikoy,  Koşuyolu, Beykoz, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sultanbeyli, fikirtepe, Kozyatağı, Pendik, Kaynarca, tersane, guzelyalı, aydintepe, içmeler, tuzla, semtlerinde en hızlı şekilde

Tıkalı Pimaşlarınızı Robotlarla ve cihazlarar açıyoruz

uzman tesisatçılar tıkalı pimaş açma hizmetini en son teknoloji ile tasarlanmış makinelerle yerine getirmektedir. Banyo tıkanıklığı yada lavabo tıkanıklığı derdi meydana geldiğinde özel olarak tasarlanan robot cihazlar pimaşın içine salınır. Bu aygıt tıkalı olan bölge kadar basit bir biçimde ilerler. Sorunun bulunduğu yere geldiğinde makinedeki özel aparat tıkanıklığa sebep olan cismi parçalayarak sistemden uzaklaştırır.

Gebze Tuvalet Gideri Açma

Atık su gider tıkanıklığı olayını gözünüzde büyütmeyin. Gider açıcı makine ile tesisattaki tıkanmaları açma ve temizleme olanağımız olur. Ustalarımız boru içlerini yağ ve öteki kalıntılardan robot makine ile arındırırlar. Tıkalı pis su boru hatlarında alacağınız deneyimli yardım ile yaşamınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Tıkanıklık problemini kendi yöntemlerinizle açmak her zaman geçerli bir metod olmayabilir. Bu nedenle sizde tıkanıklık açma firması şekilde bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Size her süre modern ve üstün kaliteli hizmet vermeye hazırız.

Pimaş açma. Kanal açma, Logar açma, Kırmadan Pimaş açma, Robotla kirmadan Pimaş açma, Robotla Pimaş açma, Mutfak gideri açma, Tuvalet gideri açma Tıkalı gider borularında tuvaletin yahut banyonun herhangi bir yerini kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlıyoruz. Tuvaletin giderine atılan bez, wc kağıdı bu gibi yabancı cisimleri makine ile dışarı çıkarıp suyun gitmesi sağlanır. Tıkanıklık açma robotu tuvaletin giderinden gönderiyoruz tıkalı olan bölgeye kadar ulaşması sağlanıyor. Tıkanmış bölgeye gelince makine zorlanmaya başlar, tam o sırada makinenin sarma ucu giderin tıkanmasına sebep olan maddeyi ya parçalar. ya da sarılıp giderden geri getirir. Bu işlem ortalama yarım saat ile iki saat içinde değişir. Ana gider borularında tıkanıklık açmak daire içine göre daha güçtür. Ana gider borularda tıkanma çoğunlukla tesisatın yanlış çekilmesinden ortaya çıkar. Bu sebepten dolayı dolayı tesisatlarınızı yapı zamanında çektirirken olabileceği kadar geniş çapta çektirin ki tıkanmasın. Atık su borusunun suyu çekildikten sonra tıkanıklık açma işlemi bitmiş sayılmaz. Sonrasında ne yapıyoruz işte firmamızın farkı orada belirgin olabilmekte, atık su borusuna kamera gönderiyoruz ve tıkanık tam anlamıyla çözülmüş mü kontrol ediyoruz. Ya açılmadıysa o zaman ne yapıyoruz? Yüzeye sinyal gönderen kamerayla sıkıntılı yerin resmini çekeriz. Kamera problemli yere geldiği zaman sinyal göndermesi için komut verilir. Yüzeyden bu sinyali bularak tıkalı bölüm nereye denk geldiği bulunur ve onarım için ne gerekiyorsa yapılmaktadır. Gider borusundan nokta atışı veren tetkik makinesini sırf büyük kurumlar kullanmaktadırlar.

Pimaş açma. Kanal açma, Logar açma, Kırmadan Pimaş açma, Robotla kirmadan Pimaş açma, Robotla Pimaş açma, Mutfak gideri açma, Tuvalet gideri açmada tıkalı bölümün içine gönderilen robot tıkanıklığa ulaştığında zorlanmalar başlar. Robot cihazın pimaş içerisindeki tıkanıklığı parçalayan düzenekleri yavaşça cismi parçaladıktan sonra rögara gönderilir. Hattınızın içinde ayakyolu kâğıdı ve bez benzeri pimaşı tıkayan cisimlerin robot aygıt kendine sararak rahatça pimaşınızdan dışarı çıkartır. Pimaş gideri açma işleminde kati çözüme ulaşmak için tıkanıklığınız açıldıktan sonra pimaş hattınıza kamera gönderilerek tıkanıklığın açılıp açılmadığın dan emin olunur. Eger tıkanıklığınız açılmadı ise, açılmayan bölge kamerayla tetkik edilir ve yine robot cihaz gönderilir. Böylece deneyimli ekipmanlarımız ile kesin çözüme ulaşmaktayız.

Pimaş açma işleminde kamera kullanımı kalite farkı şekilde bilhassa kendini öne çıkarmaktadır. Yapılan bu işlem yani robotla pimaş açma bir çok aşırı yeri kırıp dökmeden, etrafı pisletmeden zaman kazandırdığı için sizlere çok çok aşırı yararlı bir çözüm olmakla beraber bir aşırı kuruluş sebebi ile kamera sistemi kabul edilmiştir. Kamerayla pimaş açma sorunun uzun süre tekrarlanmaması için uygulanan bu çözüm çok fazla az müessese tarafından kullanılıyor.

Kadikoy,  Koşuyolu, Beykoz, Acıbadem, Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, Sancaktepe, Sultanbeyli, fikirtepe, Kozyatağı, Pendik, Kaynarca, tersane, guzelyalı, aydintepe, içmeler, tuzla, semtlerinde  Tıkalı pimaş açma işlemi robot aygıt ile açıldıktan sonra kanal yıkama aletleriyle basınçlı su ve ya ilaçlı su uygulanarak tüm gider hattınız temizlenir. Pimaş tıkanıklığı derdi uzun sürmesi sonucu su baskınlarına sorunun dahada büyüterek içinde çıkılmaz bir durum alıyor. Dolayısıyla tıkanıklık derdi yaşadığınız da ucuz yerlerden hizmet almak yerine bunun gibi tıkanaklık meselesi için profesyonelleşmiş kurumsal şirketlerle çalışmanızı öneririz.


Benzer Yazılar
5 Ekim 2015

İstanbul

5 Ekim 2015

Esenyalı

5 Ekim 2015

Güzelyalı

5 Ekim 2015

Tersane

5 Ekim 2015

Pendik

5 Ekim 2015

Yakacık

5 Ekim 2015

Kartal

5 Ekim 2015

Maltepe

5 Ekim 2015

Bostancı

5 Ekim 2015

Feneryolu

DAHA FAZLA
Yorum Yap