Hoşgeldiniz Bugün 07 04 2020
#

Pimaş, Logar Gider Açma

Pimaş Açma, logar Açma, Mutfak ve Tuvalet gideri açma, kanal Açma konusunda cihazlarımızla budak tesisat olarak sizlere en iyi çözümleri üretiyoruz. Bu tıkanlıklıklar Kendi Taktik ve Yöntemlerimizle hela tıkanıklığı açma kendi yöntemlerinizle zorlu, yorucu, sağlıksız ve hatta çoğu süre başarısız olabilir.

 

pimas-acma

Kocaeli ve Gebze, Çayırova, Darıca, Izmit,korfez, basiskele, derince, kocaeli, tavsanli, kartepe detaylı ilçelerinde Tıkanmış hela açma meselesinde size tüm teknolojik olanakları sunan ender firmalardan biriyiz. işinin ehli olan ustalarımız hela atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet sağlayan maddeleri keşfedip hela tıkanıklığı açma robotuyla olaya müdahale ederler. Kanalizasyon borularının rögar çukuruna dökülene kadar izlediği boru mesafesi kısa olması gereklidir. Bulaşıkları yıkarken su ile beraber giden yağlar gider boruların tıkanmasına neden olur. Gider borunuz tıkandığında lavabo tıkanıklığı açma servisinden yararlanabilirsiniz. tuvalet tıkanıklığı açma hakkında teknolojik olup bitenleri devamlı yakından takip eden bir kuruluş biçimde tıkalı giderleri tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı klozet giderlerini açmaktayız. Tıkalı ayak yolu gideri açma servisimiz kamera ile tıkanıklık olan gideri görüntüleyerek aygıt sayesinde tıkanıklığı tetkik ettiği noktaya makineyi salarak tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirirler.

Nasıl ki bir vücudunuzla ilgili bir sorun yaşadığınızda doktorunuz sizden ultrason, film, röntgen bunun gibi hastalığınızın teşhisini koymak için aşmalardan geçmenizi istiyorsa ustalarımızda tıpkı şekilde işinin doktoru şekilde yani kamera ile görüntüleme yaparak tıkanmış klozet giderlerini açmaktadırlar.

müşteri memnuniyetine öncelik verici firma biçimde ustalarımız eve girdiği andan itibaren sizin probleminizi kendi sorunuymuş benzeri algılayarak tıkalı olan gideri kameralı cihazlarla açarlar.

Pimaş açama işlemleri tam olarak kırma dökme tadilat gerektirmeden uygar teknolojik ekipmanları en fazla biçimde değerlendire bilen profesyonelce yapılır. Geçmiş senelerde bu işler gerçekten cok zorlu bir süreçti. Daha öncelikle tıkanıklığı edinebilmek için bir aşırı yer kırılır bu işlem günlerce sürer büyük sıkıntılar ve masraflarla bu problem çözülmekteydi.

Klozet ve tuvaletlere atılan hertürlü bez ve ayakyolu kâğıdı bunun gibi maddeler pimaşda tıkanmaya yol açmaktadır. Tıkanıklık açma işlemleri daha önceki senelerde tesisat sistemini kontrolle kırılarak onarılması bu gibi ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Pimaş açmak için son teknoloji geliştirilmiş robot cihazlar ile tıkanıklık rahatça tetkik edilip kırmadan dökmeden açıktaki bir pimaş hattı ağzından gönderilerek tıkanıklık çevresi pisletmeden açıla bilmektedir.

Atık su pimaşlarında tıkanıklık yaşanmasının sebebi genelde tuvalete atılan ayak yolu kağıtlarından kaynaklanmaktadır. Bir de yanlış ve bilgisizce tesisat sisteminin tamamlanmasından kaynaklanmaktadır. Atık su gider boruları döşenirken muhakkak kapalı dirsek kullanılmalıdır. Kapalı dirsek yerine açık dirseklerle dönüş yapılmalıdır. Atık su tesisat boruları döşenirken kat arası yatay hatların uzun olmaması gerekebilir. Dikey hatla yatay hattının arasını kısa tutarak ve eğim vererek döşediği takdir de pimaş arasında su bekleme yapmayarak pisliği alır götürür ve pimaş tıkanıklığı yaşanmaz. Yatay pimaş hatlarına en az %2 eğim verilmelidir.

Pimaş açma. Kanal açma, Logar açma, Kırmadan Pimaş açma, Robotla kirmadan Pimaş açma, Robotla Pimaş açma, Mutfak gideri açma, Tuvalet gideri açma, firmaları, oteller ve restoranlar da ise yağlanmadan ötürü yoğun çok tıkanıklıklar yaşanmalıdır. bilhassa eğimsiz ise tıkanıklık kaçınılmaz olur su ile birlikte giden yemek atıkları yani yağlar zaman geçtikçe borunun arasında yapışarak ve birikerek kireçlenme ve tortulaşma yapıyor bu da pimaş tıkanıklığına yol açıyor. bu konuda size başta Kocaeli ve Gebze, Çayırova, Darıca, Izmit,korfez, basiskele, derince, kocaeli, tavsanli, kartepe detaylı ilçelerinde olmak üzere hizmet ediyoruz.

bu gibi firmalar da tıkanıklık çalışması yapıldıktan sonra yani tıkalı pimaş açma işleminden sonra özel basınçlı su makinemiz ve hususi kimyasallarla pimaşınıza ziyan vermeden temizliyoruz. Yapılan bu işlemler de tıkanıklık sürecini bir hayli uzatıyor.


Yorum Yap