Hoşgeldiniz Bugün 06 06 2020
#

Pimaş Açma

gebze pimas açma

TUVALET TIKANIKLIĞI KILOZET VE HERTÜLÜ KANAL AÇMA İLERİNİZ İÇİN UZMAN SEYYAR EKİPLE HEMEN MÜDAHALE EDİYORUZ ÜSTELİK PROFESYONEL CİHAZLARLA VE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE HEMEN ARAYINIZ  0539 407 51 79

 

Eski yapılarda olduğu kadar yeni yapılarda da klozet tıkanıklığı na rastlamak mümkün.  Klozete atılan yabancı cisimler yahut gereğinden çok kalınca kağıt havlı, peçete veya çocukların oynadığı ufak bir top, bez vs klozetinizin ya da ayak yolu nizin tıkanmasına yol açabilir.

Klozetiniz tıkandırılmış olduğunda kokular yaparak çevreye etkileyici bir zarar verir. Haşere gurupları canlılarını toplamada etken rol alır. Bu da sağlığınızı menfi yönde etkisinde bırakır. çözümü kimyasal kullanmadan tecrübeli bir tesisat firması ile çözebilirsiniz.

ayakyolu tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı halinde sorunlar istenmedik bir durum yalnızca başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı  yada  ayakyolu gider tıkanıklığı  açma  artık büyütülecek bir problem olabilmekte çok fazla; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen döşem teknolojisi ile birlikte kanal açma robotu yahut tıkanıklık açma aygıtı kullanarak bahsettiğimiz her çeşitli tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Tıkalı bölgede su yavaş yavaş gidiyor ise mesele değil sadece pis su geri tepiyor ise sorun kanaldandır. Bundan sonrasında makinayla klozet açma yöntemi devreye girecektir. Robot desteğiyle klozet  tıkanıklığı olan bölgeye gönderilerek tıkanmaya noktasal müdahale edilerek tıkalı klozetiniz  temizlenerek açılıyor.

Bir çok fazla nedenden dolayı ötürü tıkanıklık olabilmekte. Gmeşhurk hayatta başımıza gelebilecek olan bir durumdur. ciddi olan sahasında tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile donatılmış bir izmit klozet tıkanıklığı servisini aramanız yeterli olmaktadır. Budak TESiSAT güvencesiyle 7/24 arayabilirsiniz


Yorum Yap